İzmir Havuzculuk Hakkında

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Kurumsal

İzmir Havuzculuk Hakkında

Dört mevsimin yaşandığı ülkemizde özellikle yaz ayları başta olmak üzere pek çok tesis ve özel alanlarda havuz talepleri giderek artmaktadır. Uzun ömürlü ve bakımları düzenli şekilde yapıldığında kalıcı bir çözüm olan betonarme havuzlar ise gelişen teknoloji ve malzemeler sayesinde çok daha kısa sürelerde inşaa edilir hale gelmiştir.

İnşaat ve havuz inşaatı sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimin ardından kurulan firmamız İzmir Havuzculuk, betonarme havuz inşaatlarının uygulaması konusunda uzmanlaşmıştır. Yurtiçi ve yurtdışında havuz betonarme inşaatından, mekanik ve elektrik tesisatı uygulamalarına kadar anahtar teslim havuz inşaatı projelerinde başarı ile yer almış olan firmamız, havuz inşaatı hizmetlerinin yanı sıra bakım ve onarım gibi hizmetleri de vermektedir. 20 yıllık deneyimimiz ve profesyonel kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda her türlü ufak yada büyük betonarme havuz projesini itina ile gerçekleştirmekteyiz.
Dört mevsimin yaşandığı ülkemizde özellikle yaz ayları başta olmak üzere pek çok tesis ve özel alanlarda havuz talepleri giderek artmaktadır. Uzun ömürlü ve bakımları düzenli şekilde yapıldığında kalıcı bir çözüm olan betonarme havuzlar ise gelişen teknoloji ve malzemeler sayesinde çok daha kısa sürelerde inşaa edilir hale gelmiştir. Firmamız İzmir Havuzculuk, havuz inşaatı sektöründeki tüm yeni nesil teknolojileri takip ederek uygulamalarına taşımakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Günümüzde sosyal alanlardan kamusal alanlara, konut sitelerinden villalara, otellerden spor salonlarına kadar pek çok alanda açık ya da kapalı havuz talepleri oluşmuştur. Farklı büyüklüklerde ve tiplerdeki betonarme havuz taleplerini gerekli durumlarda yerinde ya da proje üzerinden değerlendiren firmamız uygun havuz maliyetleri ile havuz inşaatı projelerini uygulamaktadır. Havuz inşaatı konusunda gerek altyapı gerekse tasarımsal aşamalara gereken tüm özeni gösteren firmamız özellikle havuz inşaatlarında en önemli problem olan yalıtım problemlerine yeni nesil ürünler ile çözümler üreterek uzun ömürlü bir havuza sahip olmanızı hedeflemektedir. İnşaat sonrası verilen bakım ve onarım hizmetlerimiz ile de yıllar boyu kullanabileceğiniz sağlam ve bakımlı havuzlara sahip olabilirsiniz.
Türkiye'nin talep edilen her ilinde havuz inşaat projeleri gerçekleştirebilen firmamız İzmir Havuzculuk, açık yada kapalı alan ayrımı yapmaksızın her büyüklükte havuz taleplerinize yanıt verebilmektedir. Özellikle olimpik ya da yarı olimpik  ebatlı havuz inşaatları konusunda uygun maliyetler ile hizmet verebilmekteyiz.
Yüzme havuzu yaptırma maliyetleri ve yüzme havuzu inşaatı konusunda bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.  Profesyonel havuz inşaatı, yüzme havuzu bakım ve onarım hizmetleri, sauna inşaatı, spa inşaatı gibi tüm uygulamalar için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.