Havuz Onarım ve Tadilat Hizmetleri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Havuz Onarım ve Tadilat Hizmetleri

Betonarme yüzme havuzları, her yapı gibi zamanla ve kullanım şeklinde bağlı olarak onarım ve tadilat hizmetlerine gereksinim duyar. Bu işlemlerin sıklığı havuzun inşaat tipine, kullanılan malzemelere, havuzun kullanım yoğunluğuna ve kullanım şekline bağlıdır. Havuz onarımları genellikle havuzdaki yapısal hasarların giderilmesi için mecburi yapılması gereken işlemlerdir.

Havuz onarımlarında en çok karşılaşılan sorunlar, yalıtım sorunları, havuz elektrik tesisat problemleri ve yapısal hasar sayabileceğiz havuzun kaplamasını oluşturan fayans, seramik gibi yapıların çatlama veya kırılması gibi sorunlardır. Mevsimsel olarak kullanılan özellikle kışın atıl duran havuzlarda bu onarımları gerçekleştirmek göreceli olarak kolay iken, süreli yılın 12 ayı kullanılan havuzlarda bu işlemleri gerçekleştirmek daha zor ve karmaşıktır. Özellikle otel, spor kompleksi gibi alanlarda havuzların onarımlar yüzünden uzun süreler kapalı kalması mümkün değildir.

 

Havuz inşaatlarının kaliteli malzemeler kullanılarak profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmesi onarım sürelerini geciktirirken onarım masraflarının da minimum seviyelerde kalmasını sağlar. Firmamız İzmir Havuzculuk, havuz onarım hizmetleri konusunda deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir. İnsan sağlığı ve güvenliğinin öneminin farkında olan firmamız, havuzu kullanan kişilerin güvenliği ve sağlığı için eğer havuzlarınızda onarım gerektiren hasarlar var ise, en kısa sürede çözümlenmesini önermektedir. Havuz onarım maliyetleri firmamız tarafından yapılacak olan onarımın süresine ve kullanılacak malzemelere göre belirlenmektedir.  Bir yüzme havuzunda havuz bakımlarının düzenli yapılamasının da onarım maliyetlerini ve sürelerini düşürdüğü unutulmamalıdır.

 

Yüzme havuzu tadilatları ise pek çok nedenle gerçekleştirilebilir. Havuzun ticari ömrünü doldurması, malzeme ömrünü doldurması yada var havuza ek alanlar ve tesisatlar ilave edilmesi gibi nedenler ile tadilat işlemleri gerçekleştirilebilir. İzmir Havuzculuk olarak yüzme tadilatı işlemleriniz en uygun sürelerde özenle gerçekleştirilmektedir. Havuz tadilatları bazı durumlarda özellikle eski havuzların altyapı problemleri nedeni ile zorlu olabilse de firmamız, en zorlu projeleri müşteri memnuniyetini de göz önüne alarak tamamlamayı hedeflemekte ve sizlere anahtar teslim istediğiniz şekil, ebat ve özelliklerde havuzları teslim edebilmektedir.

 

Yüzme havuzu onarım ve tadilat taleplerinizi gerekli durumlarda yerinde inceleyen firmamız, yapılacak işleri en kısa sürede projelendirerek sizlere e iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.