Betonarme Havuz İnşaatı

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Betonarme Havuz İnşaatı

Betonarme havuzlar, uzun ömürlüdür ve özellikle genel kullanıma açık yüzme havuzları için kalıcı çözümdür. Daha çok kişisel yada az kişinin kullanım için uygun olan sentetik malzeme ile imal edilen hazır havuzlar genel ve yoğun kullanıma hitap etmezler ve ihtiyacı karşılayamazlar.

Firmamız İzmir Havuzculuk betonarme havuzların inşaatı konusunda 20 yılı aşkın tecrübesi ile hizmet vermektedir. Projelendirme aşamasından, inşaat aşamasına ve tesisat montajın kadar havuzunuzu kullanılabilecek şekilde teslim eden firmamız, her ebatta havuz inşaatı konusunda hizmet verebilmektedir. İster evinizin bahçesine havuz yaptırmak isteyin, isterseniz günde yüzlerce kişinin kullanacağı özel tasarım büyük bir havuz yaptırmak isteyin, her türlü talebinize hızlı bir dönüş sağlayabilmekteyiz.

 İzmir Havuzculuk olarak şirket, kurum ve kişisel havuz inşaatı taleplerine profesyonel çözümler üretiyoruz. Bir villanın havuz inşaatından, kompleks otel ve sosyal alan havuz inşaatlarına kadar bugüne kadar ulusal ve uluslararası çapta pek çok havuz inşaat projesi gerçekleştirmiş olan firmamız, deneyimli kadrosu ve kaliteli malzeme seçimleri ile uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanabileceğiniz havuzlar teslim etmektedir.

 Betonarme havuz inşaatları,  havuzun istenilen özelliklerde ve boyutlarda projelendirmesi ile başlamakta sonrasında belirlenen alanda inşaat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Gerekli hafriyatın yapılması, kalıp ve beton içi tesisat işlemleri, perde ve donatı işleri, beton dökümü, sıva ve şap işlemlerinin ardından mimari projeye uygun olarak gerekli malzemeler ile havuz inşaatı tamamlanmaktadır. Havuz tesisatının gerçekleştirilmesi ardından su dolumu yapılır ve gerekli kimyasallar eklendikten sonra, firmamız size genel bakım işlemleri için bilgiler vermektedir.

 Betonarme havuz inşaatı deneyim ve konusunda uzman bir ekip gerektiren özel bir işlemdir. Havuz inşaatlarında özellikle tesisat ve yalıtım konularında gereken özenin gösterilmemesi ve uygun malzemelerin kullanılmaması halinde oluşabilecek problemlerin bilincinde olan firmamız, müşteri memnuniyeti ve kalıcılığı ön planda tutarak tüm havuz inşaatı projelerini gerçekleştirmektedir. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda havuz inşaatı konusunda yeni nesil malzemeleri yakında takip eden İzmir Havuzculuk, uzun ömürlü ve sağlıklı havuzlar için tüm bilgi birikimini kullanmaktadır. Havuz yaptırmak isteyen kişi ve şirketler için yapılması istenen havuz tipine, ebatlarına göre en uygun fiyatlar ile her zaman yanınızdayız.